Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: File
ms: Fail

en: None
ms: Tiada

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Linked to content
ms: Terpaut pada kandungan

en: Linked to file
ms: Terpaut pada fail

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa
