Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
