Media Text Overlay (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: None
sv: Ingen

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar

en: Configure Responsive Image Styles
sv: Konfigurera responsiva bildstilar
