Media Thumbnails (2.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Media
el: Μέσα

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
