Media Thumbnails (2.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Refresh
et: Värskenda

en: Configure
et: Seadistus

en: Media
et: Meedia

en: Background color
et: Taustavärv

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: About
et: Programmist
