Media Thumbnails (2.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Refresh
jv: Anyari

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Background color
jv: Warna Background

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: About
jv: Ngenani
