Media Thumbnails (2.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Refresh
ka: განახლება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Media
ka: მედია

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...
