Media Thumbnails (2.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Media
lv: Multivide

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Thumbnail width
lv: Sīktēla platums
