Media Thumbnails (2.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Refresh
nl: Verversen

en: Configure
nl: Instellen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Thumbnail width
nl: Miniatuurbreedte
