Media Thumbnails (2.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Media
fa: رسانه

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: About
fa: درباره
