Media Thumbnails (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Configure
ro: Configurează

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
