Media Thumbnails (2.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Refresh
tr: Yenile

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Media
tr: Medya

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Thumbnail width
tr: Küçük resim genişliği
