Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Configure
be: Правіць

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Media
be: Мультымедыя

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: About
be: Аб
