Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: About
bo: གསལ་བཤད
