Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Refresh
eu: Berritu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: About
eu: (r)i buruz
