Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...

en: About
gu: વિશે
