Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Refresh
he: ריענון

en: Configure
he: הגדרות

en: Not found
he: לא נמצא

en: Media
he: מדיה

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: About
he: אודות

en: Thumbnail width
he: רוחב תמונה ממוזכרת
