Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Media
hy: Մեդիա

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել
