Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Refresh
id: Segarkan

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Please wait...
id: Mohon tunggu...

en: About
id: Tentang

en: Thumbnail width
id: Lebar thumbnail
