Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Configure
is: Stilla

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: About
is: Um
