Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Configure
it: Configura

en: Not found
it: Non trovato

en: Please wait...
it: Attendere prego...

en: About
it: Informazioni

en: Thumbnail width
it: Larghezza miniatura
