Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: About
km: អំពី
