Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: About
kn: ಕುರಿತು
