Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: About
ku: دەربارە
