Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Not found
th: ไม่พบ

en: Media
th: สื่อ

en: Please wait...
th: กรุณารอ...

en: About
th: เกี่ยวกับ
