Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Media
vi: Phương tiện

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: About
vi: Giới thiệu
