Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Media
hr: Mediji

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: About
hr: Opis
