Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Configure
gl: Configurar

en: Media
gl: Medios

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: About
gl: Información

en: Thumbnail width
gl: Ancho da miniatura
