Media Thumbnails (8.x-1.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Refresh
ps: تاندول

en: Configure
ps: سازول

en: Media
ps: رسنۍ

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: About
ps: په اړه
