Media Thumbnails (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Please wait...
ta: தயவுசெய்து காத்திருக்கவும்...

en: About
ta: பற்றி
