Media Thumbnails (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Refresh
ar: تحديث

en: Configure
ar: ضبط

en: Media
ar: ميديا

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: About
ar: حول

en: Thumbnail width
ar: عرض الصورة المصغرة
