Media Thumbnails (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Refresh
es: Actualizar

en: Configure
es: Configurar

en: Media
es: Multimedia

en: Background color
es: Color de fondo

en: Please wait...
es: Espere, por favor...

en: About
es: Acerca de

en: Thumbnail width
es: Ancho de miniatura
