Media Thumbnails (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: About
fi: Tietoja
