Media Thumbnails (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Media
hi: मीडिया

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Please wait...
hi: कृपया प्रतीक्षा करें...

en: About
hi: के बारे में
