Media Thumbnails (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Configure
ja: 設定

en: Media
ja: メディア

en: Background color
ja: 背景色

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...

en: About
ja: アバウト

en: Thumbnail width
ja: サムネイルの幅
