Media Thumbnails (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: About
sv: Om

en: Thumbnail width
sv: Miniatyrbildens bredd
