Media Thumbnails (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Refresh
uk: Оновити

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Media
uk: Медіа

en: Background color
uk: Колір тла

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: About
uk: Про модуль

en: Thumbnail width
uk: Ширина мініатюри
