Media Thumbnails (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Refresh
da: Opdatér

en: Configure
da: Konfigurér

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Thumbnail width
da: Miniature-bredde
