Media Thumbnails (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Refresh
ru: Обновить

en: Configure
ru: Настроить

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Thumbnail width
ru: Ширина миниатюры
