Media Thumbnails (8.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Configure
hu: Beállít

en: Media
hu: Média

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Thumbnail width
hu: Bélyegkép szélessége
