Media Thumbnails (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
