Media Thumbnails (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Thumbnail width
pl: Szerokość miniaturki
