Media Thumbnails (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Media
sk: Médiá

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Thumbnail width
sk: Šírka náhľadu
