Media Twig Tools (2.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Media
pt: Mídia

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: About
pt: Sobre

en: Allowed formats
pt: Formatos permitidos
