Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Page
bg: Страница

en: Media
bg: Медия

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Apply
bg: Търси
