Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Action
hr: Akcija

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Page
hr: Stranica

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Definition
hr: Definicija

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
