Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Action
pl: Akcja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Token
pl: Wzorzec

en: Definition
pl: Definicja

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
