Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Action
fa: عملکرد

en: Reset
fa: اعاده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Media
fa: رسانه

en: Desc
fa: نزولی

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Token
fa: توکن

en: Definition
fa: تعریف

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
