Media Twig Tools (3.0.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
