Media Twig Tools (3.0.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Action
be: Дзеянне

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Page
be: Старонка

en: Media
be: Мультымедыя

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Definition
be: Азначэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
